Оплата та Доставка

Безготівковий розрахунок, оплата проводиться через банк. При оформленні замовлення менеджер виставляє Вам  на електронну адресу рахунок-фактуру з реквізитами, найменуванням і вартістю товару. Оплатити за рахунком, Ви можете в будь-якому відділенні банку.
Ми працюємо на спрощеній системі оподаткування і є платниками єдиного податку за 2 групі, не є платниками ПДВ (виписуємо податкові накладні).
Безготівковий розрахунок на картку ПриватБанку, При оформленні замовлення менеджер виставляє Вам на електронну адресу рахунок з номером картки, найменуванням і вартістю товару.
Товар доставляється до під’їзду замовника.
 
Доставка замовлень по Києву відбуваеться до складу транспортної компанії Делівері», «Інтайм», «Нова Пошта», «Автолюкс», або курьером одніеї з перерахованих компаній. Вартість данної послуги запитуйте у менеджерів магазину.
По Київській області ми так само доставляємо товар. Вартість доставки за межі міста Києва, буде складати буде розраховуватись выходячи з об’єму та ваги Вашого замовлення. Детальну інформацію щодо вартості доставки, уточнюйте у менеджерів магазину.
Містами України доставляємо товар за допомогою транспортних компаній наявних у Вашому місті. Вартість доставки залежить від відстані, розмірів товару і розцінок транспортної компанії.
Ми працюємо з такими транспортними компаніями: «Делівері», «Інтайм», «Нова Пошта», «Автолюкс».
Вартість послуги «підйом товару на поверх і занесення в квартиру» розраховується виходячи з кількості, ваги, розмірів товару і наявності, або відсутності ліфта. Що б дізнатися вартість даної послуги для Вас, не забудьте запитати у менеджерів магазину.